BIEŻNIKI DO TRANSPORTU BUDOWLANEGO

BIEŻNIKI PIERŚCIENIOWE (RINGI)

Ringi - są to bieżniki, które są produkowane w postaci pierścienia z najlepszych jakościowo materiałów a unikalna technologia produkcji bieżnika w postaci pierścienia o kształcie odpowiadającym profilowi karkasu eliminuje naprężenia boczne i wzdłużne w bieżniku co przyczynia się do wydłużenia eksploatacji opony z bieżnikiem pierścieniowym o 18 %.
Seria BLACKLINE - mieszanka gumowa stworzona z najlepszych komponentów, których jakość potwierdzana jest laboratoryjnie w połączeniu z optymalnymi właściwościami rzeźby bieżnika. Najlepsza mieszanka gumowa w grupie bieżników pierścieniowych w połączeniu z wysokimi wymaganiami dla karkasów potwierdzonymi przez badanie Scherografem pozwoli osiągnąć ponadprzeciętne przebiegi dla wymagających klientów.
Dlaczego warto wybrać RING ???

BIEŻNIKI PŁASKIE

Bieżniki stworzone ze specjalnych mieszanek gumowych "High Performance". Wysokiej jakości składniki oraz rzeźba mają za zadanie minimalizować opory toczenia opony oraz eliminować przegrzewanie opony przy wysokich prędkościach i długim czasie użytkowania. Ważnym aspektem jest również obniżanie zużycia paliwa przy jednoczesnym zapewnieniu odpowiedniej przyczepności opony do podłoża.